KONST / Litografier / Färglitografier 8358033
*
nr 835 8033
Färglitografier
5 st, B Johnny Nilsson, -70, motivets mått: 10x8
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2013
kl 18:48:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/6 22:41:49
1
100 kr
30/6 22:09:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: b johnny nilsson färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35
*
Färglitografier
nr 835 8033
Färglitografier
5 st, B Johnny Nilsson, -70, motivets mått: 10x8
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/6 22:41:49 | 1 | 100 kr |
30/6 22:09:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: b johnny nilsson färglitografier litografier
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35